Biz Kimiz?

İşte… burası biraz zor kendimizi ifade etmekten hep çekinerek konuşuyoruz, şimdi gelip anlatmak bizi övmek gibi olacak.

Biraz cesaret ediyoruz, yükleniyor…..

17 yıldır sektörüne sahip çıkan kişilerden oluşan küçük bir aileyiz, kurucumuz, grafikler ile uğraşan renkli bir onur abimiz, webtasarım yapmayı marifet sananlara inat işini ehliyle yapan kurucumuz dinçer, sosyal medyayı an ve an takip eden aslı hanım. Ailemizin ortaklarından narinhosting.com ailesi siz değerli müşterilerimizin bilgilerini güvenle saklamanın gayretindeler.

İşte pek övünmek istemiyoruz, bir kahve içerken tanışmamızın vereceği heyecanı hayal ediyoruz.

Hoşcakalın

Neden Bizi Seçmelisiniz

Önem taşıyan 6 kuralımızı belirtmek isteriz, en önemlisi sizinle çalışmaya başlayacağımız günden sonra yapacaklarımızın sınırının olmadığını bilmenizi istiyoruz.

%100 Garanti

Yaptığımız işlerin %100 garantisini veriyoruz, bizi seçmeniz durumunda yapılacak tüm işlemler Kanguru Medya adı altında garanti kapsamına girer.

Bilgileriniz Güvende

Tüm bilgileriniz güvenle korumalı (Server, Sunucu) depolama alanlarımızda güvenle korunmaktadır, bilgileriniz ikinci kişiler tarafından paylaşılmaz. Dilerseniz Gizlilik Politikamıza göz atabilirsiniz.

Profesyonel Ekip

Alanlarında profesyonel ekibimiz sayesinde çalışmalarımızı hızlı ve güvenilir şekilde gününden önce teslim etmek bizim büyük gayemizdir.

Sınırsız Güncelleme

Hizmetlerimizin gerekli tüm güncellemeleri sınırsız güncelleme ile 7/24 takip edilerek gerek güvenlik gerekse diğer güncellemeler güncel tutulur.

Modern Tasarımlar

Günümüzün en büyük sorunlarından biriside görsellik bu konuda çoğu firmalar eskiye dayanan tasarımlar kullanırlar, biz ise günümüze uygun olanları hayata geçiririz.

Hızlı Cevap

Doğabilecek sorunlarınıza 30 dakikalık cevap garantisini sunuyoruz, bugüne kadar kanguru medya alt yapısında 2 saat geçmeyecek sorunlar ile karşılaştığımız doğrudur.

Kendinizi Yalnız Hissetmeyin

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin, geleceğin renklerini birlikte belirleyelim.