%100 Ölçülebilir

YouTube reklamlarındaki her izlenme, her tıklanma ya da müşterilerinizin reklamlarınızın ne kadarlık bir bölümünü izlediği ve kimlerin reklamınızı ne kadar izlediği gibi bir çok veri ölçülebilir. Böylece paranızın nereye gittiğinden tamamen emin olursunuz.

Gelişmiş Hedefleme

YouTube video reklamlarında video reklamlarınızı ne kadarlık bir bütçe ile ne kadar sürede hangi reklam biçimleri ile yayınlayacağınıza ya da hangi saatlerde hangi kitleye yayınlayacağınıza karar verebilirsiniz.

Etkili ve Verimli

YouTube video reklamları gelişmiş hedefleme seçenekleri ve yaratıcı videolar ile desteklendiğinde etkili ve verimli sonuçlar sağlar. İşletmeniz için düşüm reklam maliyeti ile yüksek dönüşüm elde edebilir marka değerini arttırabilirsiniz.

0 İzlemeye Para Yok

YouTube truewiew video reklamlarında reklamlarınıza sadece izlendiğinde ya da yayın içi reklamlarda en az 30 saniyesi izlendiğinde para ödersiniz. Böylece reklamlarınız hedef kitlenizin ilgisini çektiğinde ve sizin markanıza gerçekten katkı yarattığında ödeme yaparsınız.

Youtube Reklamlari, Youtube Reklam Hizmetleri

Youtube Reklamlari

Dünyanın en büyük video izleme sitesi youtube’da reklam gösterimlerinin faydalarından bahsetmek gerekirse en belirgin bir kaç özelliği aşağıda yer almaktadır, artık tv kanalları yerine firmalar ve diğer reklama ihtiyaç duyan herkes interneti kullanıyor.

Youtube’la ilgili bir kaç bilgi

  • En iyi video sitesi
  • En kapsamlı site
  • Günlük 3 milyar video gösterimi
  • Dakikada 60 saatlik video yüklenmesi
  • %70 Global trafik
  • Televizyonun en yoğun izlenme saatlerinde Youtube ile eşit oluyor.
  • İnternet kullanıcılarının ¼’ü Youtube’da vakit geçiyor.
  • 100 Milyondan fazla begeni, yorum ve paylasım yapılıyor. Bu kişilerin %50’sinden fazlası oy veriyor. Milyarlarca insan ise favorilerine ekliyor.
  • Youtube mobile (m.youtube.com) dünyada en çok izlenen 2.nci video sitesi olarak gözükmekte. 1.nci sıra ise tabi ki; www.youtube.com

Youtube Reklam Modelleri

Youtube Reklam Modelleri, Youtube Reklam Firmaları

TrueView Masthead: Anasayfa’da en üst bar kısmında yayınlanan reklamlar. HTML5 formatında çalışmakta. Günlük rezervasyon bazından reklam veriliyor. Sadece ülkeye göre hedefleme yapılıyor.

TrueView Videodan Önce: Atlanabilir video reklamlar, görüntüleyenlerin tercih ettikleri takdirde reklamları 5 saniye sonra atlamalarına olanak tanır. Ana videonun öncesine, içine veya sonrasına eklenir. Eğer 5 saniye içersinde reklam atlanırsa, ücret yansımaz.

TrueView Yer Paylaşımlı Reklamlar: Videonuzun %20’den daha küçük bölümünde görünen şeffaf yer paylaşımlı reklamlar.

TrueView GDN: Öne çıkarılan videonun sağında ve video önerileri listesinin yukarısında görünür. Daha büyük oynatıcılarda, bu reklam oynatıcının altında görünebilir.

Youtube Reklamlari, Youtube Reklam Hizmetleri, Aydında Reklam Ajansı, Aydında Reklam Firması, Youtube Ads, Youtube Reklam Filmi, Youtube Reklam Ajansı