Twitter Rekalmları

Türkiye’de yakın bir tarihe kadar çok fazla kullanıcıya ulaşmamış bir sosyal ağ olmasına rağmen son bir buçuk yıllık dönemde gündemdeki dalgalanmalarla Twitter kullanıcılarının her geçen gün arttığını görüyoruz. Türkiye ‘de 7.2 milyon kullanıcısı olan sosyal ağ yakın bir tarihten beri kendi tarafında reklamlar almaktadır.

Twitter kendi içerisinde temelde 3 farklı reklam modeli bulunmaktaydı. Özellikle 2015 yılı içersin de gelişimini sürdürmeye devam eden Twitter reklamları 15 yeni reklam modeli ile kullanıcılara hizmet vermektedir. Bu yeni reklam modellerinden bazıları reklamverenler tarafından kullanılmaya başlanmıştır.

Twitter reklam modelleri nelerdir?

  • 1-Promoted Tweet
    2-Promoted Trend
    3-Promoted Account
    4-Twitter Video Reklamları
    5-Twitter Uygulama Yükleme Reklamları
Twitter Rekalmları, Aydında Reklam Firması, Twitter Reklamları Nasıl Verilir,

TWITTER REKLAMLARI

700 Milyon’un üzerinde kullanıcısıyla Twitter, küçük, orta ve büyük işletmeler için reklamlar vasıtası ile hedef kitlelerine ulaşabilme imkanı vermektedir.

Reklam Formatları Nelerdir?

Twitter reklamları ile kullanıcıları internet sitenize çekebileceğiniz gibi, tweet etkileşimi, video tanıtımı, uygulama tanıtımı ve hesap tanıtımı stratejilerinden dilediğinizi amacınıza uygun olarak seçebilirsiniz.

TWİTTER REKLAMLARI NASIL ÜCRETLENDİRİLİR?

Ücretlendirme reklam türüne göre değişmektedir.

Aşağıdaki formu doldurmanız durumunda Twitter reklamları için size bir ekip arkadaşımız ulaşacak, bu konuda detaylı bilgilendirme yapacaktır.

Twitter Rekalmları, Aydında Reklam Firması, Twitter Reklamları Nasıl Verilir, Twitter Reklam Ajansı, Twitter Sponsorlu Reklam, Aydında Reklam Ajansı