Reklam Tanıtım

Kanguru Medya, geleneksel medya ile dijital medyanın ortasında kendi markasını konumlandıran medya ve video içerik pazarlama ajansıdır.
Siz de firmanıza Kurumsal Tanıtım Filmi & Kişisel Reklam Filmleri çektirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tanıtım Filmleri, Reklam Filmleri, Kurumsal Reklam Filmleri

Kurumsal Tanıtım Filmi Neden Gerekli?

Hemen hemen her kurum özellikle kurumsallaşma sürecini tamamladıysa ya da tamamlama yolundaysa bir tanıtım filmine ihtiyaç duyar. Çünkü kurumsal tanıtım filmi, bir reklam filminin aksine kurumun müşterilerine kendisini açık bir şekilde ifade etmesine yardımcı olur. Bu yüzden her kurumun kendisine özel olarak ve detaylı incelemeler ile hazırlanmış bir kurumsal tanıtım filmi sahibi olması gerekir.

Tanıtımda en önemli noktalardan biri kurumun iyi bir şekilde anlaşılmış olmasıdır. Burada kurum kültürü, kurum mirası ve kurum değerleri gibi bazı önemli noktalara bakılır. Tanıtım filmi içeriği ve görüntüleri itibari ile kurumun değerlerinin dışına kesinlikle çıkmamalıdır. Bunun yanı sıra filmde doğru hedef kitleye hitap ettiğinden de emin olmalıdır.

Unutulmamalıdır ki tanıtım filmi bir reklam aracı değildir. Kurumsal tanıtım filmi hazırlanırken tüm düşünce yalnızca kurumun kendisini eksiksiz ve yeterli bir şekilde anlatıyor olması olmalıdır. Eğer kurum tam olarak anlaşılmadan ya da kurumun ihtiyaçları ve eksiklikleri gözetilmeden bir kurumsal tanıtım filmi hazırlanırsa bu çalışma pek çok açıdan eksik kalır.

Tanıtım filmi hazırlanırken kurumun önemli detaylarının açık bir şekilde aktarılması gerekir. Bu noktada eksik bilgiler olmaması gerektiği gibi aynı zamanda fazla ve gereksiz bilgiden de uzak durulması gerekir. Tanıtım filmi de bir ihtiyaca yönelik ortaya çıkar ki bu ihtiyaç her kurumun kurumsallaşma sürecinin en önemli ayaklarından birini oluşturmaktadır.

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi ile Markanızı ve Firmanızı Daha Etkili Tanıtın!

Kurumsal tanıtım filmi, bir reklam filminin aksine kurumun müşterilerine kendisini açık bir şekilde ifade etmesine yardımcı olur. Doğru çekilen bir tanıtım filmi, verilmek istenen mesajı hedef kitleye daha hızlı ve daha doğru şekilde iletir.

Fabrika Tanıtımları
Fabrikanızdaki üretim faaliyetlerini ilk adımından son adımına kadar havadan, içerden ve dışardan profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile kayda alırız. Tanıtım metnini yazar,seslendirmesini yapar ve muhteşem bir kurgunun ardından size teslim ederiz.

Hastane & Poliklinik Tanıtımları
“Hastalarınıza verdiğiniz hizmetin kalitesini göstermek, hastane hakkında en güvenilir bilgiyi verebilenin yolu başarılı bir tanıtım filminden geçer. Kanguru Medya hastanenizi en iyi anlatan tanıtım filmini profesyonel ekibi ile hazırlar.

Etkinlik Tanıtımları
Firmanızın düzenlediği her türlü etkinlik ve organizasyon deneylimli ekibimiz tarafından titizlikle kayıt altına alınır ve özenle kurgulanır.

Sunum & Organizasyon Canlı Yayın
Deneyimli canlı yayın ekibimiz, televizyon yayıncılığından gelen tecrübesi ile firmanızın düzenlediği sunum&organizasyonların canlı yayınını internet üzerinden gerçekleştirir.

Gayrimenkul & İnşaat Çekimleri
Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan videolarınız ile Gayrimenkul&İnşaat sektöründe rakiplerinizin bir adım önüne geçin. Projelerinizin tüm detaylarını müşterileriniz izlesin aranızdaki güven bağını güçlensin.

Ürün Tanıtım Çekimleri
Ürün tanıtım filmi, bir sektörde kullanılan materyalin özelliklerini ve işlevlerini anlatmak için çekilen kısa süreli videolardır. Kendi stüdyomuzda ister anlatıcılı ister animasyonlu ürün tanıtım filmleri hazırlar sizlere sunarız.

Tanıtım Filmleri, Reklam Filmleri, Kurumsal Reklam Filmleri

Kurumsal Tanıtım Filmleri Markanıza Değer Katar;
Her şirketin bir hikayesi olduğuna inanıyoruz. Bir insan gibi, her şirketinde bir ruhu var. İşte bir şirketi anlatmak için de önce onu anlamamız, iyice tanımamız gerekiyor. Sonrasında ise, şirketinizi en iyi anlatan kurumsal tanıtım filmleri hazırlıyoruz. Deneyimli prodüksiyon ve yazı ekibimiz tüm süreçlerde şirketinizi sahipleniyor ve sonuç her zaman muazzam oluyor.

Tanıtım Filmleri, Reklam Filmleri, Kurumsal Reklam Filmleri, Kurumsal Tanıtım Filmleri, Reklam Ajansları, Aydında Reklam Firmaları, Aydında Reklam Ajansları, Markalaşma Tanıtım