KANGURU MEDYA HİZMET KALİTESİ

''BAŞARINIZ BAŞARIMIZDIR''

Sizin İçin Neler Yapa Biliriz.

Gelin hep birlikte neler yapa biliriz bir bakalım

Hizmetlerimizin sınırlı olmadığını belirtmek isteriz, günümüzün en ileri teknolojilerini kullanarak siz değerli iş ortaklarımızın isteklerini en iyi şekilde hayata geçiriyoruz, aşağıda yer alan hizmetlerimiz uzmanlık alanlarımıza dayanır.

Kanguru Medya, Markanıza değer katan değerli çalışmalara imza atmanın gururunu yaşıyoruz.

Ekstra hizmete ihtiyacınız olursa lütfen çekinmeden iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

Web Tasarım

Profesyoneller tecrübenin değerini iyi bilir. Web sitenizden yüksek beklentileriniz varsa asla amatörce davranmayın. Bize güvenen yüzlerce müşterimiz gibi web sitenizi bize bırakın, siz işinize odaklanın.

Web tasarım’da geçen 17 yıllık süreçte neyin daha iyi olduğunu kıyaslayacak kadar tecrübe kazandık. Kurduğumuz mobil uyumlu, SEO uyumlu ve Google Adwords uyumlu web siteleri çok kısa sürede Google’da 1.sayfaya çıkma başarısı gösteriyor. Bir web siteniz var ama müşteri getirmiyorsa, muhtemelen web siteniz profesyonel değildir. Web tasarım konusunda yapılan en büyük hata, işi ciddiye almamaktır. Bir çok sektörde iş yaptırmak için en iyi, en tecrübeli usta tercih edilirken; firmayı büyütüp gelirini katlayacak, ayakta kalmasını sağlayacak bir web sitesi yaptırırken küçük hesaplar yapılabiliyor. Bazıları işi komşusunun bilgisayardan anlayan oğluna yaptırıyor, kimileri de çok kolay sanarak hayatında ilk kez web sitesi yapmaya cüret ediyor. Sonuç; hüsran. Siz de kazananlar kulübüne terfi etmek isterseniz web sitesi yaptırmakta geç kalmayın. Geçen her gün aleyhinize işliyor, rakipleriniz size fark atıyor. Unutmayın web tasarım için ödeyeceğiniz bedel size kat be kat geri dönecek.

Reklam Tanıtım

Reklam filmleri TV ve Dijital medya için yapılan en kısa filmlerdir. Geçmişten bugüne TV dünyasındaki en verimli iletişim aracının reklam olduğu bir gerçektir. Özel Yapım Reklam ajansı, sizlere en kaliteli görüntüyü ve teknolojik ekipmanlarımız ile reklamınızın yayınlanacağı TV kanalı, Youtube, web siteleri, sosyal medya platformları, sinevizyon ve projeksiyon gösterimlerini görüntü formatına göre sizlere sunmaktadır. Ürünlerinizi, firmanızı, hizmetlerinizi tanıtmanın en etkileyici yolu reklam filmleridir.

Kısa videolar ile müşterilerinizi şaşırta bilirsiniz bayramlara ve özel günlere özel 30 saniyelik bir videonun müşteri çevreniz için size özel olarak hazırlanır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Reklam Tanıtım hizmetlerimize göz atın.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Marka iletişiminde önemli yer tutan sosyal medya kanalları, çift yönlü iletişim için ciddi bir potansiyele sahip. Marka hayranlarının takip ettikleri sosyal medya hesaplarını genelde şirket içerisinde bulunan sosyal medya uzmanları yönetirken bu durum bazen değişkenlik gösterebiliyor.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi
Markaların sosyal medya hesap yönetimi için hazırladığımız sosyal medya yönetim departmanımızın sizler için FacebookTwitter ve Instagram sayfalarınızı tek bir çatıda toplayıp tarafımızca yönetebilir, sayfa gönderilerinizi hazırlayabilir, gelen yorumlar dahili yanıtlayabilir, sayfanıza gelen mesajları cevaplayabilir, rakiplerinizin sosyal medya aktivitelerini yakından takip edebilir, gizlemek ya da kaldırmak istediğiniz mesajlarla ilgili tüm aksiyonları tarafımızca büyük titizlikle yapabiliriz.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım konusunda; logo tasarımı, Amblem tasarımı kurumsal kimlik, dergi tasarımı, dijital katalog, fuar stand tasarımları, poster ,afiş tasarımlarınızı markanızın hikayesini konumlayacak şekilde tasarlıyoruz. Tasarımlarımızı doğru metinler ile müşterilerinize tanımlayalım.

Dergi Tasarım
Markanızı ön plana çıkaracak broşür tasarımları, insertleriniz ve kataloglarınız için bize bir mail yada telefon görüşmesi mesafesindesiniz. Reklam Ajansının farkı grafik & tasarım ve uygulamasında iyi bir dinleyici olmakta yatar. Markanızı anlaşılır kılmak için hikayeyi sizden dinlememiz yeterli.

Digital Katalog
Tanıtım ve reklam argümanları içinde görsel ürünlerinin TV, sinema, internet yayıncılığı, sosyal medya ve yazılı ürünlerin Gazete, dergi, bülten, katalog, broşür, kitap önemleri her geçen gün artmaktadır.

Seo Danışmanlığı

SEO Nedir Nasıl Yapılır?
SEO en basit anlamı ile, Arama Motoru Optimizasyonu yani Google ve benzeri Arama Motorlarında sıralama yükseltme demektir.

İnternet sitelerinin arama motorlarında (Google, Bing, Yandex vs.) sonuç sayfalarında üst sıralarda yer alarak web sitesine gelen ziyaretçi sayısını arttırmak için kullanılan stratejiler, taktikler ve iyileştirmelere verilen isimdir.

SEO çalışmaları genel olarak site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılır. Site içi SEO, web sitenizin tasarımı ve yazılımı yanında özellikle halihazırda sahip olduğu içerikler üzerinde yapılan kapsamlı çalışmaları kapsar. Site dışı SEO ise site dışından gelen linkler ve görsel materyaller, sosyal medya, forumlar ve bloglar gibi çeşitli kaynaklar üzerinden siteye ziyaretçi akışı sağlayarak sitenizin tanınmasını ve kalitesini artırmaya yönelik bir çalışmadır.

Doğal Seo Nasıl Yapılır ?, Seo, Seo Danışmanlığı, Aydında Seo Firması
E-Ticaret, E-Ticaret Danışmanlığı, E-Ticaret Site Tasarımı

E-Ticaret

E-Ticaret için web sitesi yaptırdınız, ancak hayal ettiğiniz gibi satış yapamıyorsunuz. Muhtemelen konuya en başından eksik yaklaştınız. Çünkü elektronik ticaret, fiziki bir mağazanın hangi sokak-cadde üzerinde açıldığı ile paralellik göstermektedir.

Web sitenize ürünleriniz ile alakalı ziyaretçilerin gelmesi, sanal pazarlar üzerinde dükkanlarınızın olması, reklam vererek sosyal medya üzerinden ürün satışı yapabilmeniz birbirinden farklı planlanması gereken ve en önemlisi tüm bu gerekliliklere altyapınızın uyumlu olması e-ticarette başarılı olabilmek için çok önemlidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen çekinmeyin 7/24 destek hattımızı arayabilirsiniz.