Anahtar Teslim

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size ‘Kanguru Medya’ tarafından bir bütün olarak sunulur.

(SEO)

Bir e-ticaret sitesi için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. Reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın!

Kullanıcı Dostu

Akıllı E-ticaret Paketleri ile sitenizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay. Online satış sitenizi yönetirken zamandan kazanın!

Markanızı Yansıtın

Sizin için hazırladığımız hazır e-ticaret tasarımlarından birini seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim

Her hafta düzenlenen ücretsiz e ticaret eğitimlerimize katılabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Herşey

Online satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar tanımlayabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz.

Tüm Platformlara Uyumlu

Mobil teknoloji dünyayı değiştiriyor. Bugün, herkesin akıllı telefonları var ve bu telefonlarla sürekli iletişim kuruyor, bilgi arıyorlar.Birçok ülkede, akıllı telefonların sayısı kişisel bilgisayarların sayısını geride bıraktı. Google mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak, çevrimiçi varlığın önemli bir parçası haline geldi.

E-ticaret sitenizin responsive olması yerine özel olarak tasarlanmış bir mobil temasının olması kullanıcı deneyimi için çok daha önemlidir. Büyük mağazalara baktığınızda hepsinin mobil için özel olarak tasarlanmış bir arayüzünün olduğunu görürsünüz. %100 uyumlu ve dokunmatik ekranlara tam duyarlı temamız ile tam müşteri memnuniyeti ve SEO başarısı elde edersiniz.

E-Ticaret, E-Ticaret Danışmanlığı, E-Ticaret Site Tasarımı

E-Ticaret

E-Ticaret, E-Ticaret Danışmanlığı, E-Ticaret Site Tasarımı, Aydında E-Ticaret, Aydında E-Ticaret Reklamcılığı